Ласкаво просимо в Modeland - Ваш компаньйон у світі збірних пластикових моделей і творчості! З 12 грудня 2012 року ми допомагаємо нашим клієнтам зануритися в захопливий світ моделізму і трансформувати свої творчі ідеї в чудові моделі.

У нашій команді є кілька діючих моделістів, тому ми з глибоким розумінням ставимося до вашої пристрасті до цього захоплюючого хобі.

 

Наші основні принципи:

Швидка доставка по всій Україні. Ми знаємо, - нова модель це завжди позитивні емоції, і ми намагаємося, щоб Ви отримали їх якомога швидше. Тому - відправка замовлень день-у-день. Детальніше ТУТ.

Увага кожному покупцеві. Всі ми колись були моделістами-початківцями, або взагалі не моделістами, з безліччю запитань "що і як". Не соромтеся запитувати - проконсультуємо, підкажемо, допоможемо!

Взаємна довіра і надійність. Ми ніколи не обманюємо і не лукавимо - ціни і наявність товарів на сайті завжди актуальні! Ми не вимагаємо обов'язкової передоплати. Якщо з нашого боку будуть якісь недоліки або помилки - можете бути спокійні, питання вирішиться на Вашу користь, - ми замінимо товар, підберемо аналогічний або повернемо гроші.

Приєднуйтесь до Modeland і дайте вашій фантазії втілитися в реальність!