Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Інструменти Olfa

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

У цьому розділі 'Modeland' пропонує купити продукцію японської фірми OLFA в Україні на правах роздрібного дистриб'ютора. Ми співпрацюємо з представництвами Олфа і реалізуємо спеціальні ріжучі інструменти та комплектуючі, що застосовуються в моделізмі та різних видах творчості. Дискові ножі, макетні ножі, килимки для різання, запасні набори лез для ножів, ножиці виробництва Олфа - все це зібрано в цьому розділі 'Modeland'. Просто виберіть необхідний підрозділ.

Усі представлені інструменти вирізняються високою якістю виготовлення, точністю і зручністю в роботі, а також довговічністю. Якщо це дисковий ніж, то він обов'язково виконаний у максимально підходящій ергономічній формі, його руків'я виготовлене із застосуванням полімерів, які надають йому високоеластичних властивостей - таким ножем зручно користуватися навіть після закінчення тривалого часу безперервної роботи. У комплектах макетних ножів обов'язково будуть представлені запасні леза і пластиковий контейнер з окремими секціями для зберігання нових і відпрацьованих лез. OLFA - якість інструментів у деталях!

Усім, хто займається моделюванням з картону, кроєм, печворком, скрапбукінгом, аплікацією, квілінгом, макетуванням або будь-яким іншим ремеслом, що ґрунтується на роботі з тканиною, папером, шкірою, "Modeland" пропонує вичерпний асортимент і конкурентні ціни на продукцію Олфа в Києві.

Вгору