Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні моделі гармат, ЗРК

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Гвардійські «Катюші», гаубиці-гармати, зенітно-ракетні комплекси, самохідні мортири, протитанкові комплекси, реактивні системи залпового вогню – у цьому розділі 'Modeland» сформував пропозицію придбати збірні моделі старовинних гармат, а також останні моделі артилерійських знарядь, які колись використовували у військових конфліктах, перебували на озброєнні низки впливових країн. Це установки і самохідна техніка США, Китаю, Німеччини, Радянського Союзу. Якщо Ви захоплюєтеся складанням військової техніки, багатшого асортименту моделей в Україні Ви навряд чи знайдете. 'Modeland' здійснює добірку найкращих моделей фірм-виготовлювачів, що завоювали визнання в колі моделістів-професіоналів.

Усі представлені моделі гармат і ЗРК характеризує висока якість лиття. Здебільшого пластик гнучкий і досить м'який, без напливів і недоливів, а всі деталі - ретельно опрацьовані. Усі вони мають чудову копійність і виглядають у масштабі точно так само, як реальні прототипи.

'Modeland' готовий забезпечувати своєму відвідувачеві не тільки гідний уваги асортимент, а й конкурентні ціни на моделі артилерійської техніки в Києві. Моделі з малою кількістю складальних деталей представлені за ціною до 100 грн., більш складні - близько 300 грн. Так, у нас можна вибрати модель гармати для складання в будь-якій ціновій категорії.

Вгору