Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні пластикові моделі гелікоптерів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Масштабні моделі гелікоптерів завжди привертають увагу моделістів різноманітністю конструкцій і форм, тому пропозиція купити збірні моделі гелікоптерів в Україні завжди актуальна в колі моделістів усіх рівнів.

У даному розділі магазину 'Modeland' Ви знайдете комплекти для складання гелікоптерів різного призначення – корабельні, ударні, пошуково-рятувальні, військово-транспортні тощо. Поповніть свою колекцію масштабної авіації вертольотами, які застосовувалися для вогневої підтримки військ у Перській затоці, Ірані, Афганістані, які брали участь в ударних групах у Чечні, які слугували смертоносною бойовою зброєю в інших масштабних воєнних конфліктах, а також ультрасучасними транспортними та бойовими вертольотами. Любителі гвинтокрилої техніки будуть у захваті від комплекту для складання або готової стендової моделі вертольота!

'Modeland' регулярно оновлює асортимент, наповнюючи розділ новинками – тож у Вас завжди є можливість купити модель гелікоптера в Києві, яка щойно вийшла з лінії виробництва. Ми раді робити ваше заняття моделізмом ще захопливішим!

Вгору