Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні моделі цивільних літаків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Військово-транспортні, багатоцільові, пілотажні, перегонові, цивільні для середніх і далеких магістралей - в даному каталозі 'Modeland&39; пропонує купити в Києві збірні моделі пасажирських літаків, що випускалися або випускаються зараз серійно, - це американські Douglas і Boeing, швейцарський Pilatus, російський Суперджет, українські АНи. Тут можна знайти популярні моделі цивільних літаків як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва.

Купіть набір з цього розділу і додайте до своєї колекції цивільної авіації літак-рекордсмен Virgin Atlantic Global Flyer, який здійснив навколосвітній політ без єдиної посадки, британський біплан 20-х років Gipsy Moth, масовий багатоцільовий радянський літак Ан-2 або найдовший сучасний авіалайнер Boeing 747-8.

Всі представлені моделі літаків - з пластмаси, їх відрізняє висока копійність і достовірність. Детально опрацьовано абсолютно все - від зовнішніх поверхонь до інтер'єру кабіни пілотів і двигунів. Моделі літаків представлені відомими серед моделістів в Україні фірмами Roden, ICM, Amodel та ін.

Ціни на моделі цивільної авіації залежать від складності виконання, комплектації, масштабу.

Вгору