Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні пластикові моделі підводних човнів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Якщо вас приваблює мінімалістичний стиль, ергономічний дизайн, стриманість забарвлення моделей, і ви небайдужі до військово-морського флоту, вам неодмінно сподобається моделювання підводних човнів. Цей розділ магазину 'Modeland' повністю присвячений підводним кораблям. Асортимент розділу також актуальний для моделістів-початківців - моделі субмарин характеризуються невисокою складністю порівняно з моделями надводних кораблів, тому спорудження моделей підводних човнів не вимагає багато часу і досвіду.

У 'Modeland' можна купити збірні моделі підводних човнів, які стали гучними сенсаціями у світовій історії, які служили головною тактичною зброєю різних країн. У добірці представлені й сучасні моделі, які входять до справжнього складу флоту США, РФ та інших країн. У наборах фірм, відомих серед моделістів в Україні, - Trumpeter, HobbyBoss, Звезда - представлено моделі американських підводних човнів часів Другої світової, ракетні крейсери СРСР проєктів «Щука», «Курськ» та «Акула», деякі з яких несуть службу і в теперішній час.

Ціна на збірну модель підводного човна залежить від масштабу, ступеня складності, комплектації та фірми-виробника. У будь-якому разі, 'Modeland' гарантує конкурентність цін на збірні моделі субмарин у Києві, а ще ми регулярно організовуємо акції, в рамках яких вартість моделі вашої улюбленої субмарини може істотно знизитися! Тримайте руку на пульсі!

Вгору