Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні пластикові моделі військової техніки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Бойові та експериментальні танки, армійські автомобілі радіозв'язку та вантажівки підвищеної прохідності, зенітно-ракетні комплекси, бронеавтомобілі, артилерійська зброя різних модифікацій, протитанкові гармати - в цьому розділі 'Modeland' пропонує купити моделі військової техніки. Це збірні моделі армійської техніки СРСР, Німеччини, США, яка активно застосовувалася у світових війнах і численних військових конфліктах у повоєнний час.

Масштабні моделі військової техніки мають відмінне опрацювання і різний рівень складності. Усі деталі якісно відлиті без обтяжень або недоливів, прекрасно стикуються, а отже, збирання приноситиме тільки задоволення. До багатьох комплектів виробники включають фототравлення, точені стовбури і фігурки членів екіпажу, що дасть змогу додати видовищності готовій стендовій моделі.

Якщо Ви шукали відповідний магазин збірних моделей військової техніки в Києві, 'Modeland' готовий стати ним! Вашій увазі - винятковий вибір масштабної танкової, артилерійської, бронетехніки від провідних фірм в Україні. Ціни на збірні моделі варіюються в широких межах, що залежить від складності виготовлення, деталювання та, власне, виробника. Однак хочемо зазначити, навіть ті моделі, які поступаються іншим у ціні, за якістю виконання анітрохи не гірші - просто ці моделі призначені для початківців-моделістів, які ще не "набили руку" і не володіють достатніми навичками для збирання складної, а тому й дорогої, моделі військової техніки.

Вгору