Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні пластикові моделі вантажних автомобілів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

'Modeland' пропонує вашій увазі моделі вантажних автомобілів у масштабі, що дадуть змогу значно розширити вашу колекцію цивільної або військової техніки. Це збірні пластмасові моделі вантажівок підвищеної вантажопідйомності та прохідності, які випускалися в СРСР, Німеччині та США для збройних сил різних країн, а згодом, вироблялися в цивільних модифікаціях.

У нас ви зможете купити моделі ‘Студебеккера’, який масово постачався до Франції, Великої Британії та СРСР у період Другої світової, іменитого ЗІЛа, що серійно виготовлявся впродовж чверті століття, легендарні модифікації ГАЗу, які в оригінальному  вигляді нині можна побачити тільки в музеях і приватних колекціях.

Усі представлені моделі вантажівок вирізняються чудовою копійністю та деталюванням. Трансмісія, двигун, шасі та кабіна водія відтворені дуже детально, щоб мініатюрна копія точно відповідала повнорозмірному варіанту.

Зазначимо, що бажання забезпечити моделістів можливістю отримувати найновіші збірні моделі в Києві, слугує стимулом магазину 'Modeland' до постійного оновлення асортименту – ми поповнюємо каталог вантажівок усіма новинками популярних брендів. В Україні це: MiniArt, ICM, Roden, Trumpeter.

Ціни на моделі вантажівок, як і на інші товари в нашому магазині, безпосередньо залежать від складності та якості виготовлення моделі і завжди відповідають цінам, рекомендованим фірмою-виробником.

Вгору