Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні моделі танків і САУ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Якщо в захопленні моделюванням ви тяжієте до військової техніки або просто бажаєте поповнити колекцію лінійкою артилерійських бойових машин, цей розділ обов'язково зацікавить Вас. Тут 'Modeland' пропонує купити моделі бронетехніки в Києві - каталог представляє масштабні копії самохідних артилерійських установок і танків з часів Другої світової війни і до нашого часу.

В асортименті ви знайдете моделі радянської, німецької, англійської, фінської броньованої самохідної техніки. Це легкі, середні, важкі та надважкі танки, самохідні установки класу винищувачів танків або штурмових гармат. Вашій увазі пропонуються також моделі БТТ, що перебуває на озброєнні української армії.

Купивши набір з моделлю бронетехніки і доклавши трохи зусиль, Ви зможете зібрати свою колекцію легендарних військових бойових машин, які проходили бойове хрещення в історичних боях, пригнічуючи укріплені вогневі точки і руйнуючи фортифікації противника!

Асортимент сформовано з колекцій популярних в Україні виробників збірних моделей - Скіф, MiniArt, ICM, Trumpeter, HobbyBoss, Academy та інших. Усі представлені збірні моделі - з пластмаси, з докладним опрацюванням найдрібніших деталей.

У набори, крім пластикових збірних елементів, можуть входити плати фототравлення, декалі (перевідні картинки), точені з металу стволи, а також фігурки екіпажу. Крім того, в подарункових наборах Ви знайдете клей і фарби. Ціна моделей бронетехніки залежить від фірми-виробника, кількості деталей у комплекті, масштабу, і, відповідно, складності виконання.

Вгору