Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Пластикові збірні моделі літаків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Цей розділ 'Modeland' присвячений авіації і представляє збірні моделі літаків і вертольотів різного призначення в різних модифікаціях. Тут зібрані пластмасові моделі літаків, призначених для наступальних бойових операцій і розв'язання завдань оборони, вантажних і пасажирських перевезень, а також для виконання широкого спектра допоміжних авіаційних робіт. У нас ви також зможете купити масштабні моделі літаків, призначених для науково-дослідних і спортивних заходів.

Американські, британські, радянські ударні, штурмові літаки-бомбардувальники, перегонові та пілотажні літаки, сучасні пасажирські авіалайнери, пошуково-рятувальні гелікоптери - у нас є все, просто оберіть свій підрозділ. Якщо ви шукали у Києві моделі для складання літака своєї мрії, - про більший асортимент думати не доведеться.

'Modeland' пропонує купити пластикові моделі літаків відомих в Україні вітчизняних і зарубіжних виробників: Amodel, ICM, Hasewaga, HobbyBoss, Roden, Academy, Trumpeter. Усі моделі із пластику мають чудову якість виготовлення - деталі якісно відлиті, лінії розшивки ретельно опрацьовані. Готові стендові моделі мають максимальну схожість із прототипами (звісно ж, за умови належного складання та фарбування).

Усі моделі розподілено за категоріями відповідно до сфери застосування літаків. Військова авіація розділена на групи згідно з періодом створення та серійного виробництва - довоєнний і повоєнний період. Так, Вам буде простіше пересуватися сайтом, виходячи з того, яка авіаційна техніка Вас більше цікавить!

Вгору