Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні пластикові моделі цивільної техніки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

У розділі цивільної техніки 'Modeland' пропонує купити пластикові моделі автомобілів, що відносяться до різних історичних періодів і різного цільового призначення. У широкому асортименті ми пропонуємо склеювані моделі для складання трофейних легкових автомобілів 20-30х років німецького виробництва – кабріолетів і кабріолімузинів, які слугували прототипами для наступних моделей авто представницького класу. А також неймовірно популярні свого часу OpelKapitän, Opel Kadett K38, а пізніше і Москвич-401-420, які формують сьогодні клас ретро-автомобілів.

Додайте до своєї колекції цивільної техніки із пластику збірні масштабні моделі машини, що колись обслуговувала вище керівництво СРСР або чиновників Третього Рейху – Packard Twelve і Mercedes-Benz Typ 770K Tourenwagen. У Вас буде, нехай і в мініатюрі, найвидатніший автомобільний парк в Україні!

Серед позицій Ви також знайдете збірні моделі спортивних мотоциклів і ралійних авто, що брали участь у реальних змаганнях світового рівня, здобували кубки та були першими на обкладинках спеціалізованих видань. Армійські вантажні автомобілі в масштабі, що служили основним транспортом у період Другої світової війни, також широко представлені в цьому каталозі. Моделі належать відомим серед моделістів у Києві брендам ICM, Trumpeter, Hasegava тощо.

'Modeland' нагадує, що ціни на моделі цивільної автотехніки, як і на будь-які інші моделі із пластику або інструменти, не включають у себе ціну доставки.

Вгору