Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні пластикові моделі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

    Перед вами - найбільший розділ 'Modeland' - збірні пластикові моделі для склеювання. Незважаючи на те, що в моделізмі може використовуватися дерево, метал і картон, - пластик, без перебільшення, є найпопулярнішим матеріалом для побудови стендових моделей. Провідні виробники збірних моделей постачають на ринок комплекти саме пластикових деталей для складання.

    Ми зі свого боку, відбираючи найкращі з їхнього асортименту, формуємо каталоги згідно з тематикою і подаємо в зручному структурованому вигляді. У нас ви зможете купити пластикові моделі будь-якої техніки, переміщаючись між розділами і позиціями в них. Авіація, морський флот, танки й артилерія - всі види військової техніки до і після другої світової війни, а також цивільні машини - просто виберіть улюблену тематику! Фільтр товарів, розташований ліворуч, дасть Вам змогу з усього розмаїття наборів з легкістю вибрати моделі потрібного масштабу або виробника.

    Кожна збірна модель вирізняється масштабом і ступенем складності у складанні - це дає змогу підбирати пропозицію відповідно до рівня навичок і досвіду моделіста. Так, модель субмарини з 45 деталей підійде для початківців, а модель лінкора або крейсера з 630 деталей - для досвідчених майстрів. Пам'ятайте, що якщо модель призначена для дитини віком до 10 років, то, незалежно від її ступеня складності, напевно, дорослим доведеться допомогти дитині в збірці та фарбуванні моделі.

    Асортимент розділу значною мірою формує продукція вітчизняних фірм-виробників збірних моделей-копій - Amodel, Roden, ICM, MiniArt, СКІФ, - які задають ціни на пластикові моделі в Україні, будучи основними постачальниками ринку. Ціна, як правило, більше залежить від складності виконання моделі, деталювання, комплектації набору, і меншою мірою від розмірів самої пластикової моделі.

    У комплект наборів часто входять елементи, призначені для підвищення достовірності та реалістичності моделей - це деталі, виконані методом фототравлення, точені з металу стовбури, нитки для виготовлення такелажу тощо. Детальна інструкція зі складання та схема забарвлення додаються.

    Якщо Ви хотіли купити моделі із пластику в Києві, ви можете зробити це просто тут і зараз.

Вгору