Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні пластикові моделі кораблів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Цей розділ магазину 'Modeland' займають збірні моделі кораблів із пластику – це, нехай не найбільший, але, безсумнівно, один із найулюбленіших серед моделістів розділ. Морський флот є об'єктом величезного інтересу з кількох причин – як оригінали, так і їхні копії в масштабі вирізняються складністю виконання, а отже, процес складання – завжди нелегкий, але вкрай цікавий. Крім цього, морська тематика одна з небагатьох здатна захопити ще на стадії купівлі збірної моделі, даючи згадати видатні історичні події, які назавжди змінили світ, тим паче, якщо врахувати, що моделісти – це, найчастіше, чоловіки.

Це на іспанській каравелі Колумб уперше вирушив у плавання і відкрив Америку, це на галеонах перетинали Атлантику і засновували поселення на неосвоєних землях, це крейсери та ескадри вели масштабні морські битви в період світових воєн. А ще суднобудування, зародившись у глибоку давнину, пройшло безліч епох, тому забезпечило сотні модифікацій кораблів і найширший вибір для моделістів – тут кожен може знайти щось своє, особливе. Так, рано чи пізно, бажання купити моделі кораблів для складання охоплює кожного моделіста.

Ми раді запропонувати вам доступ до асортименту найкращих виробників збірних моделей морського флоту в Україні. Це стендові моделі кораблів військового і цивільного призначення, а також підводних човнів від Trumpeter, ICM, Звезда, HobbyBoss. 'Mayflower', 'Bounty', 'Чорна Перлина', 'Титанік', 'Нинья', 'Queen Elizabeth', 'Петро Великий' – все, від легендарних вітрильних суден Королівського флоту Великобританії й пасажирських лайнерів, що стали найвідомішими у мореплавстві, до наймогутніших у світі бойових крейсерів і лінкорів.

Ціни на стендові моделі кораблів різняться залежно від масштабу, кількості комплектуючих деталей (складності), і наявності додаткових аксесуарів - фототравлення, точених стволів, ниток для такелажу тощо.

Вгору