Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Збірні пластикові моделі вітрильників

У цьому розділі 'Modeland' пропонує Вашій увазі збірні моделі старовинних кораблів, які прикрашає вітрило. Моделі для складання вітрильників вкрай популярні в колі моделістів.

Білосніжне полотно, що здіймається до неба, яким рухає вітер, що гуляє над синьою гладдю - вид вітрила завжди по вінця наповнений романтикою. Романтикою його овіяли і морські історії – ховаючись під покровом вітрил, великі мореплавці здійснювали відкриття, брали участь у битвах, потрапляли в небувалі пригоди. Тому вітрильні судна не можуть не привертати уваги, вони неодмінно викликають непідробний інтерес.

У цьому розділі ви зможете купити модель вітрильника, на якому Христофор Колумб уперше зайшов у Карибське море або на якому стався найгучніший за історію королівського флоту Британії заколот. Тут ви знайдете піратські і торгові судна, фрегати епохи Наполеона, кораблі, що стали героями кінострічок.

Каталог безперервно розширюється, щоб Ви мали доступ до найновіших моделей кораблів у Києві. Ціна збірних моделей вітрильників варіюється залежно від їхнього масштабу, складності, комплектації. У набори нерідко входять нитки для проводки такелажу і підставки для демонстрації моделей у готовому вигляді.

Немає товарів

Вгору