Автентичність емалей

 

Палітра алкідних емалей 'Arcus' складається з відтінків, що достовірно імітують автентичні фарби, якими була пофарбована справжня техніка. Такі кольори були ретельно підібрані цифровим методом за оригінальними віялами, фарбами, фрагментами техніки, що зберегли рідне забарвлення.

 

Властивості

 

Алкідні емалі 'Arcus' призначені для нанесення аерографом або пензлем.

Найкраща адгезія (зчеплення з поверхнею) до пластикової моделі досягається на заґрунтованих поверхнях. Фарба швидко сохне до матової поверхні (10-15 хвилин). Після повного висихання (що може зайняти до 24 годин) поверхня стає водонепроникною і довговічною.

Усі кольори можна змішувати один з одним. Не можна змішувати з фарбами та рідинами на водній основі! Незважаючи на те, що алкідна емаль 'Arcus' не має неприємного запаху, працювати бажано в провітрюваному приміщенні, подалі від відкритих джерел вогню.

 

Рекомендації щодо використання

 

Наносити фарбу слід тонким шаром, не допускаючи патьоків. Фарбування краще виконувати в кілька тонких шарів з проміжним підсушуванням, ніж одним товстим шаром. Рекомендований інтервал між шарами - 6 годин.

 

При фарбуванні пензлем:

 

Перед роботою фарбу необхідно ретельно перемішати. Фарба готова для використання прямо з флакона. За необхідності фарбу можна розвести, використовуючи для цього фірмовий розчинник (можливо використовувати Уайт-спірит) до потрібної Вам консистенції.

Після роботи з фарбою, пензлі необхідно ретельно очистити і промити.

 

Для використання з аерографом:

 

Перед нанесенням фарби, її необхідно підготувати до використання. Для цього відкрийте флакон і ретельно перемішайте його вміст. Потім розведіть фарбу і фірмовий розчинник (можливо використовувати Уайт-спірит) у спеціальній ємності (поза аерографом) у співвідношенні приблизно 50/50. Після цього знову ретельно перемішайте фарбу. Тепер вона готова для використання.

Рекомендований тиск повітря для аерографа - 10-20psi. Зазвичай у кожного моделіста свій стиль і техніка малювання, тому рекомендується спочатку поекспериментувати, щоб знайти для себе оптимальні ступінь розведення фарби і тиск подачі повітря в аерограф.